www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fillon Big Brother 4, vetëm një kosovare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Fillon Big Brother 4, vetëm një kosovare    Sun Dec 26, 2010 9:12 pm

Ka filluar edicioni i katërt i Big Brother Albania 4 të shtunën mbrëma në një spektakël fantastik të drejtuar nga Arbana Osmani.

Në një shtëpi të jashtëzakonshme dhe të pa parë më parë, vërejmë larmishmëri të banorëve, ndërsa Kosova në këtë spektakël përfaqësohet fillimisht nga 22 vjeçarja nga Peja, Alkena.

Fati i banorëve të ardhshëm do të vendoset tek javën e ardhshme, ndërsa juve ju mbetet ta ndiqni spektaklin ekskluzivisht në platformën televizive numër një në Kosovë, Ipko.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fillon Big Brother 4, vetëm një kosovare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum