www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Identiteti dhe dashuria

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Identiteti dhe dashuria   Thu Nov 26, 2009 9:54 am

Degjoj se disa kur dashurohen ndryshojn dhe s'jan ma vetvetja. Por ka edhe njerz qe mben ata qe jan...Cfar mendoni per identitetin tuaj ne dashuri?

Sa mbeteni vetvetja kur dashuroni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Identiteti dhe dashuria   Thu Nov 26, 2009 1:17 pm

Mendoj se dashuria nje njeri impulsiv e bene shum te bute.. Natyrisht se sjelljet siq jane me shoqrin nuk jan te njejt ashtu siq me te dashurin.. Dashuria mund ta ndryshon nje njeri, Te keqin mund ta bej te mire, por esht edhe ajo ane qe te mirin e bene te keq, ather kur nje dashuri prishet per arsye te zhgenjimit...


Prap se prap njeriu mbetet vetvetja.. Flas per vehten...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Identiteti dhe dashuria   Sun Nov 29, 2009 9:35 am

qka do qe te ndodh asnjehr smund te dalish nga personaliteti yte.....patjeter te ngel diqka nga ai huj qe ke per te mir ose per te keq...

kesulkuqe ka shenu me lart se njeriu mbetet vetvetja kjo me se esakt...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Identiteti dhe dashuria   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Identiteti dhe dashuria

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum