www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Thu Nov 26, 2009 8:21 pm

Psh.. po filloj une i pari...:$

UN FJALEN"TE DUA" E PERDOR SHUM PER VETEN TIME
E PERDOR ATE FJALE ATY KU DUHET
E PERDOR VETEM PER PERSONIN QE E DUA SHUM....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Fri Nov 27, 2009 11:37 pm

Shpesh here e din ti spo kallxoj hiq qeh..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Sun Nov 29, 2009 4:13 am

Ateher kur duhet, dhe kur e ndjej qe duhet me e than.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Sun Nov 29, 2009 9:22 am

Ateher kur endjej dh e ethem...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Sat Jan 09, 2010 6:23 am

Paj jo Shum veq nja 10 her n'dit :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Sun Jan 17, 2010 6:26 pm

Spo kam mundsi me e shpreh shpesh pasi spo e takoj shpesh :(
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Sun Jan 17, 2010 10:34 pm

Jo nuk e perdori shpesh..bile kom harru kur e kom thon :A
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Sun Feb 07, 2010 5:01 pm

Nuk e perdori shpesh mirpo e beje me vepra qe te kuptoj se dua .
Se me then te dua dhe me ber pak per dashuri kjo nuk vlen per mua . tdua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Mon Feb 08, 2010 3:07 am

E perdori shpesh sidomos kohes fundit TepUrr diqka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Sun Feb 14, 2010 1:54 am

KaaNiiHeR...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ANTISTRES
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 42
Data regjis. : 07/02/2010

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Sun Feb 14, 2010 3:41 am

Po E PeRdori Shum Fjalen Te Dua
Edhe JeTa IMe... Kto Fjal
i PeRDoRi Per Njeriun E Zemres
Edhe Me MunGon shum :(
E Dua Se Me Don
:(
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Sun Feb 14, 2010 9:28 pm

Joo edhe aqq po nukk mujj me thonn qe se perdorii...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Sat May 29, 2010 3:41 am

Po e perdori ka 1 her
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Sun May 30, 2010 7:12 pm

Sipas nevojes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Sun May 30, 2010 7:26 pm

Prej qe tem qon i lumi zott e deri sa t'bi dekun n'krevet ..Shpesh me thon se jo =P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Mon May 31, 2010 8:26 pm

E PER DORI se ka 1 her rrafshi qishtu e ka :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Mon Jun 07, 2010 7:16 am

pOO E PERdoriii , me shoket/shoqet/te afermitt haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Mon Jun 07, 2010 7:20 am

po tybe shum shpesh nje her ne muj hahaha

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

&lt;marquee bgcolor=orange&gt; Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz&lt;/marquee&gt;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Mon Jun 07, 2010 7:23 am

Une per dit se po duhna mi than baces lam sa shum e du
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Mon Jun 07, 2010 7:13 pm

ee perdoori per njjeerztt qee ii duua ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liberta
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 225
Data regjis. : 24/04/2010
Location : ⊙ω⊙Suuu3Dii⊙ω⊙

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Tue Jun 15, 2010 3:52 am

Ateher kur duhet, dhe kur e ndjej qe duhet me e than.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.forumylli.net.tc
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Tue Jun 15, 2010 3:55 am

Normal qe Perdori ateher kur ndjej edhe pse shumm pak meritojn ket fjal amo kur ndjej nuk hezitoj ja thOOm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Amarda
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 1069
Data regjis. : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Thu Jun 17, 2010 2:42 am

Po per gjdo dite
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Tue Jun 22, 2010 7:22 pm

Jo shum shpesh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   Fri Aug 20, 2010 10:50 am

vetem kur dua dike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum