www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perse na pelqen puthja...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Perse na pelqen puthja...?   Thu Nov 26, 2009 8:56 pm

Ehmmmm....
Puthja...sipas mendimit tim asht akti me i embel ne nje dashuri...haha
Puthja eshte nje gjest qe ne i shprehim partnerit ose partneres dashurin qe ndjeme per te puthja eshte nje gjest shume i kendshem...

Keshill: Jepeni puthje sa te muni te dashures/-it
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Perse na pelqen puthja...?   Fri Nov 27, 2009 11:31 pm

Me pelqeN Sepse eShte Ushqim shpIrteror...Kiss ti qe e ke qel ket tem....qwqw.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Perse na pelqen puthja...?   Sat Nov 28, 2009 9:02 pm

na pelqen se e praktikojme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Perse na pelqen puthja...?   Sun Nov 29, 2009 9:27 am

sepse na shijon :oops:

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
genti
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 246
Data regjis. : 03/11/2009

MesazhTitulli: Re: Perse na pelqen puthja...?   Sun Dec 06, 2009 7:35 am

Të puthurit mund t’i ndihmojë femrat të qetësohen dhe ul me lehtësi efektin e stresit tek ato.

Mesatarisht një njeri harxhon duke u puthur 20,16 minuta, ose thënë ndryshe dy javë të jetës Puthja që zgjat një minutë mund të heqë nga trupi juaj 26 kalori.
Mesatarisht çdo person në botë është puthur në mënyrë romantike të paktën një herë pa i mbushur ende 14 vjeç.


sepse e ndiejme-edhe duhet ta japim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Perse na pelqen puthja...?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Perse na pelqen puthja...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum