www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Qikilushja....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për Qikilushja....   Sat Nov 28, 2009 6:49 am

:?: tungi

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qikilushja....   Sun Nov 29, 2009 7:13 am

O ja ha zemren si llokum e kam ket skam fjal me vlersu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qikilushja....   Sat Dec 05, 2009 1:47 am

Qikilushja eshte nje antare e shoqerueshme, poston tek tema argetimet me se shumti, sillet mir me te gjith antaret...Njeher kaq e njoh...E pershendes shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qikilushja....   Sun Dec 06, 2009 9:29 am

qikilushja eshte shume e kendshme edhe me pelqejne postimet e saje sepse oshte femere pa komplekse ate qe e mendone e thote , eshte antare shume e mire ne forume ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qikilushja....   Sun Dec 06, 2009 9:36 am

O Flm Shume Per VlerSimee..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qikilushja....   Sun Dec 06, 2009 8:56 pm

Vajz shume e sjellshme ,e shoqerushme ,aktive haha veq vazhdo ok1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qikilushja....   Sun Dec 06, 2009 10:14 pm

qikilushja shume qike mire bukur e sjellshme qe shume shpejt te hy ne zemer edhe shume aktive ne forume mua me pelqejn shume postimet qikilushes i ka disi te lezetshme postimet gjdo her lexoj postimet saj veqw vazhdo se shume mir je
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qikilushja....   Mon Dec 07, 2009 1:29 am

Flm shume Prej Juvee... Kiss e Kinii haha:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qikilushja....   Mon Dec 07, 2009 1:38 am

Qikilushja eshte person e cila ka hy shum shpejt ne shoqrin time yll ekom ket shprehet ne nje mnyrrr shum te mire ..me pelqejn postet esajaa..ekom si rrush....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qikilushja....   Mon Dec 07, 2009 10:14 pm

Shum e lezetshme ne postime dhe e afte...Vetem mendime pozitive per te ,vazhdo te jesh e till YLl

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qikilushja....   Sun Jan 10, 2010 8:05 pm

E kendshme.. e dashur dhe e shoqruar shum.. Mpuq ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Qikilushja....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Qikilushja....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum