www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Buci, imunitet në Shpinë e Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Buci, imunitet në Shpinë e Kosovës    Mon Dec 27, 2010 5:06 am

Një prej banorëve më kontravers dhe poashtu një prej protagonistëve kryesorë të edicionit të dytë në Shpija e Kosovës, Yll Dervishi i njohur si Buci, ka fituar imunitetin dhe nuk rrezikohet nga eliminimi.

Ky imunitet i fituar nga Buci vjen pas votave të shumta të dërguara nga fansat e tij, të cilët gjenden kudo në kryeqytet.

Buci është padyshim protagonisti kryesor i Shpija e Kosovës, sidomos pas konfliktit të hapur me banorët tjer e veçanërisht me Arjetën, të cilën e njeh edhe nga jeta e përditshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Buci, imunitet në Shpinë e Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum