www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 HTC 7 Pro në janar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: HTC 7 Pro në janar    Mon Dec 27, 2010 5:10 am

Telefoni i mençur HTC 7 Pro qysh në fillim të vitit të ardhshëm do të duhej të ofrohej për blerësit evropianë.

Kompania HTC qysh muajin e ardhshëm fillon me shitjen e pajisjes së saj 7 Pro në Evropë. HTC 7 Pro është telefon i mençur i bazuar në sistemin operativ Windows Phone 7, derisa ka edhe tastierë të plotë fizike QWERTY.

Sipas informatave në dispozicion, pajisja do të paraqitet në tregun gjerman gjatë janarit në ofertën e operatorit të telefonisë mobile O2, e së shpejti ai do të mund të gjendej edhe në shtetet tjera të Evropës.

Pajisja ka ekran të rezolucionit 480 x 800 piksela (diagonale 9.1 cm) dhe kamerë pesë megapikselëshe, mirëpo çmimi i tij ende nuk është bërë publik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

HTC 7 Pro në janar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum