www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PTK 30 mijë euro për zonat e përmbytura në Shqipëri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: PTK 30 mijë euro për zonat e përmbytura në Shqipëri    Tue Dec 28, 2010 1:06 amPosta dhe Telekomi i Kosovës ka ndarë 30 mijë euro për zonat e përmbytura në Shqipëri. Sipas zyrtarëve të PTK-së ndihma e ofruar vjen pas ndihmës së Qeverisë së Kosovës për banorët që kanë pësuar nga vala e rëndë e përmbytjeve në Shkodër me rrethinë.

Kryeshefi Ekzekutiv i PTK-së, Shyqyri Haxha tha se kjo nuk është ndihma e parë financiare që PTK ka ndarë për banorët e veriut të Shqipërisë. Ai tha se në janar PTK ka ndarë edhe 10 mijë euro.

“PTK, respektivisht Bordi i Drejtorëve e ka ndier të nevojshme që në saje të angazhimit të vet të jetë e pranishme në përpjekjen për t'i ndihmuar njerëzit e zonave të përmbytura në Shqipëri për përballimin e gjendjes së vështirë në të cilën ndodhen”, tha Haxha. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

PTK 30 mijë euro për zonat e përmbytura në Shqipëri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum