www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 The Game, viktimë e hajnave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: The Game, viktimë e hajnave    Tue Dec 28, 2010 4:07 am

Një vizitë e thjeshtë në shoping për reperin The Game ishte fatale, pasi vetura e tij ishte thyer nga disa plaçiktës.

Hip hop ylli emir i vërtetë i të cilit është Jayceon Taylor, shkoi në shoping me një prej miqve të tij në Ëestfield Topanga të Canoga Park në Kaliforni një ditë para krishtlindjeve, ndërsa kur doli pa se makina e tij ishte thyer nga plaçkitësit të cilët vodhën një valixhe e cila kishte stoli dhe gjësende tjera në vlerë prej 75 mijë dollarësh.

“Tentova të bëj shoping minutat e fundit me katër fëmijët e mi, ndërsa ata ma vodhën valixhen e vlefshme 75 mijë dollarë”, shkroi në Twitter reperi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

The Game, viktimë e hajnave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum