www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ...::::DmTh € PuThJ€V€:::...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: ...::::DmTh € PuThJ€V€:::...   Tue Dec 28, 2010 5:22 am

...::::DmTh € PuThJ€V€:::...


Puthjet 1.PUTHJE FRANCEZE

Puthjet jane pjesa me e rendesishme e paralojes seksuale. Edhe pse te gjithë e dime se çfare është puthja dhe si duhet puthur, e ashtuquajtura puthje franceze praktikisht është e zjarrte, por ajo është edhe hulumentim subtili i buzeve te partnerit. Prandaj, mos u beni agresive. Nese gjuhen e futni teper thelle, me veshtire do t'i kontrolloni levizjet e saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: ...::::DmTh € PuThJ€V€:::...   Tue Dec 28, 2010 5:22 am

2.PUTHJE ME GJUHE

Puthja ne gjuhe është kapitulli ne vete. për kete mund te flitet shumë e shumë. Ekzistojne me qindera varianta se si ta puthesh partnerin me gjuhe. Reth 3o muskuj te gojes jane aktiv kur ju puthni me gjuhe. një keshille: Mos puthni shum laget sepse partneri/ja mund te iritohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: ...::::DmTh € PuThJ€V€:::...   Tue Dec 28, 2010 5:22 am

3.PUTHJE NE BUZE

Puthja ne buze është serioze.
është për ta marre seriozisht sepse permes puthjes ne buze deshmohet një lloje besimi I madh tek partneri e sidomos kur gjate puthjes partneri ua prek fytyren apo floket. Kjo është shenja e pare e lindjes se një
dashurie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: ...::::DmTh € PuThJ€V€:::...   Tue Dec 28, 2010 5:22 am

4.PUTHJE NE QAF

Me shum se 80% te femrave
thone se qafa e tyre është një pjes shumë e ndjeshme dhe kur një femer ia ofron qafen një mashkulli ai duhet me shum kujdes dhe dashuri te ia puth sepse shum lehet mund ta iritoje ate.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: ...::::DmTh € PuThJ€V€:::...   Tue Dec 28, 2010 5:22 am

5.PUTHJE NE FAQE

Puthja ne faqe ne kohen e sotme trajtohet si feminore, por
është e gabuar. Jepjani nga një puthje ne faqe partnerit nga disa here ne
dite dhe buzeqeshujni. Me kete i tregoni se ai/ajo ende është e vlefshme për ju dhe jeni i interesuar për te. Edhe tek ata qe ende nuk jane cift, puthja ne faqe do te thote me shum se vetem shoqeri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: ...::::DmTh € PuThJ€V€:::...   Tue Dec 28, 2010 5:22 am

6.PUTHJE NE STOMAK

Puthja ne stomak vetem, nuk do te thote diçka shum erotike.
Por kur pas puthjes vjen seksi, për femren ashtu edhe për mashkullin do te thote deshmi e dashurise dhe besimi ne partnerin. Meshkuj kujdes: nuk do te thote se vetem nese e puthnii partneren mes kembeve e eksiton ate, kerthiza është një zone shum erogjene.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: ...::::DmTh € PuThJ€V€:::...   Tue Dec 28, 2010 5:22 am

7.PUTHJE NE SY

Kjo menyre e puthjes është e rezervuar vetem për te dashururit. Partneret qe jane te dashuruar me njeri tjetrin mund te puthen keshtu, vetem ne situata te caktuara. Atehere puthja duhet te jete shum e lehet dhe me
kujdes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: ...::::DmTh € PuThJ€V€:::...   Tue Dec 28, 2010 5:23 am

8.PUTHJE NE VESH

Puthjet ne vesh jane paraloje e seksit. Por mos e lejoni qe veshi te puthet vetem para seksit, puthja ne vesh mund te jete edhe deshmi e deshires dhe dashurise ndaj partnerit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: ...::::DmTh € PuThJ€V€:::...   Tue Dec 28, 2010 5:23 am

9.PUTHJE NE BALL

Puthja ne ball është e ngjashme me ate ne sy. Nuk është e menduar si erotike, por me puthje ne ball partnerit i deshmoni dashuri, kujdes dhe rrespekt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: ...::::DmTh € PuThJ€V€:::...   Tue Dec 28, 2010 5:23 am

10.PUTHJE NE GJIJT E FEMRES

çdo mashkull thote se me shum deshire e bene ate punë. Kjo ndoshta vjen edhe nga ajo se çdo njeri, gjene e pare qe e meson ne jete është te thithesh. Andej kjo vlene edhe tek partneret, por duhet me shum kujdes te behet sepse thithat e femres jane shum te ndjeshme. Kur një mashkull e puth femren ne gjinjte ajo e adhurone dhe ndiohet shum e kenaqur nga partneri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ...::::DmTh € PuThJ€V€:::...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

...::::DmTh € PuThJ€V€:::...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum