www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zgjedhjet cenuan demokracinë në Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Zgjedhjet cenuan demokracinë në Kosovë   Thu Dec 30, 2010 1:28 amNë zgjedhjet e 12 dhjetorit janë shënuar raste që kanë dëmtuar kredibilitetin e procesit zgjedhor dhe më shumë se kaq kanë cenuar demokracinë në Kosovë. Kështu ka thënë të mërkurën për RTK-në nënkryetari i PDK-së, Fatmir Limaj.

Sipas tij, janë regjistruar raste kur komesionerët e partive kanë trafikuar votën e kandidatëve për deputetë brenda listave zgjedhore.

Limaj ka thënë se edhe në PDK ka ndodhur kjo dukuri. “Sido që të jetë në këtë parti dihet mirëfilli se kush mund ti fitojë votat e popullit e kush jo”.

Nënkryetari i PDK-së, njëherësh ministër në largim i Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit ka folur edhe për koalicionet e mundshme për qeverinë e re. Sipas Limajt, formula më e mira për formimin e qeverisë së Kosovës do të ishte respektimi i vullnetit të popullit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Zgjedhjet cenuan demokracinë në Kosovë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum