www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AAK: Deçani është kthyer padrejtësisht në rivotim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: AAK: Deçani është kthyer padrejtësisht në rivotim    Sat Jan 08, 2011 8:28 amFushata e AAK-së për zgjedhjet e 9 janarit ka filluar me moton “Silluni njëjtë me kulturë dhe dinjitet si herëve tjera, duke e votuar AAK-në, dhe Ramush Haradinajn”.

“Me fajin e tjerëve, për të vënë balancë politike, instrumentalizojnë votën e qytetarëve. E shndërrojnë procesin zgjedhor që nuk e meriton Kosova. Po na humbin imazhin tonë, po na humbin imazhin e Kosovës, ata që për tri vjet keqqeverisën, që i ofruan një varfri popullit të Kosovës, nuk ofruan investime për rimëkëmbjen e ekonomisë në Kosovë”, ka thënë nënkryetari i AAK-së, Ahmet Isufi.

Edhe Steven Shook ishte në përkrahje të AAK-së në Deçan. Ai e ka përshkruar gjendjen në Kosovë si ajo menjëherë pas vitit 1999, duke kërkuar pastaj nga qytetarët e Deçanit që të dalin në votim dhe të votojnë për Ramush Haradinajn.

Kandidati për deputet, Daut Haradinaj, ka thënë se Deçani është kthyer padrejtësisht në rivotim. “Deçani ka dëshmuar që është i nivelit më të lartë të kulturës. Deçani edhe kësaj radhe, më 9 janar do ta dëshmojë nivelin e lartë të demokracisë do t’i vlerësojë kandidatët për deputet në veçanti do të vlerësojë dhe votojë numrin 43”, tha Haradinaj.

“Me votën tuaj do të dëshmoni që KQZ-ja padrejtësisht e ka thyer Deçanin në rivotim. Nëse do të kishte demokraci dhe vlerësim të drejtë, KQZ-ja është dashur ta rikthejë gjithë Kosovën në rivotim”, ka vlerësuar Daut Haradinaj, duke kritikuar Qeverinë Thaçi për vjedhje në mënyrë të organizuar të votave dhe dëmtimin e procesit zgjedhor”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

AAK: Deçani është kthyer padrejtësisht në rivotim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum