www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gerta Heta, pesë muaj shtatzënë udhëton në Kroaci

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Gerta Heta, pesë muaj shtatzënë udhëton në Kroaci   Tue Jan 18, 2011 9:53 pmKëngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare Gerta Heta, pas bujës së madhe mediale që solli me martesën e saj, për herë të parë po bën udhëtimin jashtë shtetit në muajin e pestë të shtatzanisë.

Gerta dhe Matko, per festat e fundvitit kane udhetuar per në Kroaci, në një festë te hareshme të organizuar ngamiqtë e tyre,,ben te ditur ''Panorama''.

Gerta tashmë është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe pritet që të lind vajzë, emrin e së cilës tashmë e ka zgjedhur. Kjo do të jetë lindja e parë e Gertës, që do të sjellë edhe më shumë lumturi në martesën e saj me Matkon.
Për shkak të obligimeve që kanë Gerta dhe Matko, kanë vendosur që të jetojnë në Shqipëri, por kohë pas kohe, ata vizitojnë edhe familjen e Matkos në Rijeka të Kroacisë.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Gerta Heta, pesë muaj shtatzënë udhëton në Kroaci

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum