www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sony prezanton PlayStation Portable dhe PlayStation Phone?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Sony prezanton PlayStation Portable dhe PlayStation Phone?    Thu Jan 20, 2011 7:02 amBloomberg ka raportuar se Sony do të zbulojë versionet e reja të pajisjeve PlayStation Portable dhe PlayStation Phone, në Kongresin Botëror Mobil që mbahet në Barcelonë.

Kjo edhe mund të jetë datë zyrtare për lansimin e PSP2, së bashku me pajijsen tjetër, telefonin e mençur Sony Ericsson XPERIA Play, ose siç njihet ndryshe me emrin PlayStation Phone.

Mirëpo, Sony ka refuzuar ta konfirmoj datën e lansimit të këtyre pajisjeve, edhe pse dihet se kjo kompani do të merr pjesë në MWC 2011, dhe aty me siguri se do të prezantojë pajisjet e saj më të reja.

Raportet tjera sugjerojnë se Sony është duke u bërë gati për PlayStation Portable, për të cilin thuhet se do të jetë po aq i fuqishëm sa edhe Sony PlayStation 3, dhe se i njëjti do të dalë në treg në tre-mujorin e fundit të vitit 2011.

Mobile World Congress është njëra ndër ngjarjet kryesore për industrinë e pajisjeve mobile dhe e njëjta mbahet prej 14 deri më 17 shkurt në Barcelonë.

Telegrafi do të ju njoftojë për çdo risi që do të shfaqet edhe gjatë këtij kongresi të rëndësishëm ndërkombëtar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Sony prezanton PlayStation Portable dhe PlayStation Phone?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum