www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Facebook me shume trafik se Google

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Facebook me shume trafik se Google   Thu Jan 20, 2011 7:10 am

Trafiku i rrjetit social Facebook në Britaninë e Madhe e ka tejkaluar atë të gjigantit të kërkimit në internet – Google për rreth 7 për qind gjatë ditës së Krishtlindjeve.

Vizitat e rrjetit më të famshëm social në botë kanë marrë 10.5 për qind të trafikut të gjithmbarshëm në Britaninë e Madhe gjatë ditës së krishtlindjeve, krahasuar me 9.77 sa ka marrë Google, në po të njëjtën ditë.

Vitin e kaluar, Facebook arriti që të jetë faqja numër një edhe në Amerikë, sa i përket ditës së Krishtlindjeve. Madje, kjo ka ndodhu edhe gjatë ditës së Vitit të Ri, dhe përsëri pas disa muajve, në javën e dytë të muajit mars 2010.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Facebook me shume trafik se Google

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum