www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dell Streak 7 shitet për vetëm 329 dollarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dell Streak 7 shitet për vetëm 329 dollarë    Fri Jan 21, 2011 8:04 am

Së fundmi, ne kemi dëgjuar se tableti Dell Streak 7 do të lëshohet në tregun amerikan më 2 shkurt përmes operatori mobil T-Mobile, ndërsa duket se ky operator do ta shesë tabletin e Dell me kontratë, për vetëm 329.99 dollarë.

Sipas Streak Smart thuhet se në uebfaqen e T-Mobile është parë çmimi i kësaj pajisje, dhe se i njëjti do të dalë në shitje pikërisht për 329.99 dollarë amerikan.

Dell Streak 7 vjen me Android 2.2 Froyo dhe gjithashtu përmban edhe softuerin e Dell të quajtur Stage Software, procesorin e mirënjohur të NVIDIA - Tegra 2, ndërsa i njëjti do të mbështetet në rrjetin e T-Mobile, HSPA+ i cili ofron shpejtësi deri në 21MB për sekondë.

Gjithashtu, tableti i prodhuesit Dell posedon ekranin e ndjeshëm në prekje me 7 inç, rezolucion prej 800 x 400 pikselë, 16GB hapësirë magazinimi, kamerën e pasme me 5 MP si dhe atë frontale me 1.3 MP i cili është i dedikuar për komunikim me video.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dell Streak 7 shitet për vetëm 329 dollarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum