www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nokia C5-03 për 200 euro

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Nokia C5-03 për 200 euro    Fri Jan 21, 2011 8:05 am

Prodhuesi finlandez Nokia në këtë fillimviti do të lansojë në treg telefonin e mençur C5-03, i cili, gjoja, do të vjen me çmim shumë të arsyeshëm.

Bëhet fjalë për telefonin kompatibil me teknologjitë pa tela, i cili funksionon nën sistemin operativ Symbian, ka ekran të diagonales prej tetë centimetrash të ndjeshëm në prekje, sistem pa pagesë për navigacion GPS, fotoaparat prej pesë megapikselash dhe radio FM.

C5-03 ka procesor prej 600 MHz, e memoria është kufizuar në 40 megabajt mund t’i zgjerohet falë kartelës SD prej dy gigabajt e cila vjen së bashku me telefonin celular.

Autonomia e baterisë, kur të flitet me anë të pajisjes C5-03, shkon deri në katër orë e gjysmë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nokia C5-03 për 200 euro

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum