www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pamjet e para të Sony Ericsson Vivaz 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Pamjet e para të Sony Ericsson Vivaz 2    Fri Jan 21, 2011 8:05 am

Duket se Sony Ericsson do të lëshojë së shpejti modelin e ri të telefonit të saj të mençur të cilin do ta quaj Vivaz 2.

Mirëpo, përveç risive tjera që do të sjell ky model për përdoruesit e saj, Sony Ericsson do të mbështetet në sistemin operativ të Google, Android, në vend të platformës së Nokia’s, Symbian.

Sony Ericsson Vivaz 2 do të paraqitet në treg me Android 2.3 Gingerbread dhe procesorin 1GHZ Qualcomm MSM7630 i cili përmban edhe grafikën Adreno 205.

Ndërfaqja e modelit të ri të telefonit Sony Ericsson Vivaz 2 do të jetë e njëjtë me atë të modelit tashmë të njohur Xperia Arc, ndërsa modeli i ri i kësaj kompanie do të përfshijë edhe rezolucionin me 854 x 480 pikselë, baterinë me 15MAh si dhe 512 MB RAM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pamjet e para të Sony Ericsson Vivaz 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum