www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Melinda nga Kosova, në American Idol

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Melinda nga Kosova, në American Idol   Fri Jan 21, 2011 6:53 pmMelinda Ademi (16) me origjinë nga Kosova, do të garojë në një nga spektaklet më prestigjioze dhe më të shikuara në Amerikë, i quajtur Amerikan Idol.

Mbrëmë, në edicionin e nëntë të këtij spektakli, në një konkurrim nga më prestigjiozet në SHBA, edhe kosovarja e re, me paraqitjen e saj dinjitoze mori vlerësimin absolut të jurisë dhe do të jetë garuese e ardhshme në këtë show amerikan.

Melinda Ademi, ka qenë refugjate në kampet e Maqedonisë, por së bashku me prindërit e saj iu largua luftës dhe masakrës së vitit 1999, për në botën e lirë, ben te ditur ''INA''.

Në profilin e saj ne Facebook, Melinda Ademi shkruan : "Unë jam Melinda dhe jam 16 vjeçare.Unë dua të këndoj! Gjëja më e dashur gjithë jetën time, është veçse të këndojë dhe këtë e kam nisë që unë kur isha vajzë e vogël. Ëndrra ime është që të bëhem një artiste e madhe. Unë e di se ëndrrat e mia janë të mëdha, por unë do të jap gjithë atë talentin tim - për të arritur atë megjithëse dhe sfida që kam përpara është e madhe."

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Melinda nga Kosova, në American Idol   Fri Jan 21, 2011 7:23 pm

i lumt me vie mir qe me ne fund doli edhe nje emer qe e shiqon krejt bota
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Melinda nga Kosova, në American Idol

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum