www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Laksi..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për Laksi..   Wed Dec 02, 2009 7:26 am

Presim mendimet e juaja reth kesaj antare shumte kendshme... :?:

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Dec 02, 2009 7:31 am

Vajz dukat , perfekete me ni fjal .e. puuc1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Dec 02, 2009 5:28 pm

Osht shum e mir e lezetshme

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Dec 02, 2009 6:10 pm

asht nji vajz shum e matur dhe e sjellshme por edhe e bukur amo tash per tash perfekte ok1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 05, 2009 12:11 am

bRuNneta shkruajti:
Presim mendimet e juaja reth kesaj antare shumte kendshme... :?:
Se pari te pershendes dhe te faleminderoj nga zemra
Qe ke hapur kte tem per mua
Je si shpirt Bruneta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 05, 2009 12:11 am

Bonita shkruajti:
Vajz dukat , perfekete me ni fjal .e. puuc1
Flm shume
Gjithashtu edhe ti je shume e mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 05, 2009 12:12 am

lola shkruajti:
Osht shum e mir e lezetshme
Flm Lola
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 05, 2009 12:13 am

leooooo shkruajti:
asht nji vajz shum e matur dhe e sjellshme por edhe e bukur amo tash per tash perfekte ok1
Flm shume shume Leo
Gjithashtu edhe ti Je shume shume i mire
Je Yll
Respekt nga ana ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 05, 2009 12:30 am

ARIEL eshte shum e zgjuar dhe e dashur respekt sis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 05, 2009 2:00 am

Mendoj se keto fjal qe i kajn than tjeret ju bashkangjitem edhe une mendimeve te tyre...ARIEL prej dites kur ka hy en kete forum ka qen aktive dhe eshte, nje vajz qe vertet me te gjith sillet mir dhe poston, e shoqerueshme, e dashme ....E pershendes shum...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 05, 2009 5:25 am

Ariel eshte shum eshoqrushme por dhe theksi saj me pelqen je evertet yll arite shpejt te futesh ne shoqrin ton....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 05, 2009 5:28 am

Vendse ime, e mir, e sjellshme, aktive ne forum, sillet mir me te gjtth, asgje te keqe ska`
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 05, 2009 7:32 am

Alba shkruajti:
ARIEL eshte shum e zgjuar dhe e dashur respekt sis
Flm ALBA
Per mendimin tende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 05, 2009 7:35 am

DioRa shkruajti:
Mendoj se keto fjal qe i kajn than tjeret ju bashkangjitem edhe une mendimeve te tyre...ARIEL prej dites kur ka hy en kete forum ka qen aktive dhe eshte, nje vajz qe vertet me te gjith sillet mir dhe poston, e shoqerueshme, e dashme ....E pershendes shum...
Flm shume DIORA
Je e mrekullushme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 05, 2009 7:36 am

bRuNneta shkruajti:
Ariel eshte shum eshoqrushme por dhe theksi saj me pelqen je evertet yll arite shpejt te futesh ne shoqrin ton....
Ty loqki te kam xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 05, 2009 7:37 am

BeLti shkruajti:
Vendse ime, e mir, e sjellshme, aktive ne forum, sillet mir me te gjtth, asgje te keqe ska`
Flm BELTI
Je shume shume i mrekullushem
Edhe pse me duket te njoh edhe nga nje forum tjeter ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sun Dec 06, 2009 8:04 am

Nje Vajz Shume e Sjellshem shum e shoqeruar me antaret e Farumittt haha:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sun Dec 06, 2009 9:05 am

Nje antare e cila me kalimin e kohes do te arrrij shum:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Mon Dec 07, 2009 10:23 pm

Shum e zgjuar eshte Ariel , me pelqen shum gjuha qe perdor ne postime (K)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Dec 18, 2009 11:52 pm

Qikilushja shkruajti:
Nje Vajz Shume e Sjellshem shum e shoqeruar me antaret e Farumittt haha:D
Flm shume nga ty per vlersimin tende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Dec 18, 2009 11:52 pm

r0n1 shkruajti:
Nje antare e cila me kalimin e kohes do te arrrij shum:D
Flm shume RONI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Dec 18, 2009 11:53 pm

lola shkruajti:
Shum e zgjuar eshte Ariel , me pelqen shum gjuha qe perdor ne postime (K)
Flm shume LOLA
E pelqej shume kte dialekt qe perdori ne drejtshkrim
Ndersa ne orale flas normal si gjithe Kosovaret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 19, 2009 8:05 am

E pelqej shum.. Sidomos drejtshkrimin qe perdor, poashtu butsin dhe inteligjencen.. Esht shum e kendshme.. Poashtu e bukur.. Esht yll fare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 19, 2009 8:14 am

ariel eshte nje vajze ebukur, e zgjuar, e shoqerueshme.
qdo koment eshte i tepert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 19, 2009 9:39 pm

E lezetshem dhe intelegjente e kam YLL

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Laksi..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum