www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FER bëri homazhe te varri i Presidentit Rugova

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: FER bëri homazhe te varri i Presidentit Rugova    Sat Jan 22, 2011 2:50 amPartia Fryma e Re (FER), me rastin e pesë vjetorit të vdekjes, të premten ka bërë homazhe në nderim të Presidentit të ndjerë të Kosovës, Ibrahim Rugova.

“Në 5 vjetorin e vdekjes së Presidentit të nderuar, Dr. Ibrahim Rugova, shprehim nderimet tona më të thella për punën dhe veprat e figurës më unifikuese të kombit tonë. Presidenti Rugova me urtësinë dhe diturinë e tij, prej një lideri të vërtetë, ka qenë nismëtar i demokracisë së Republikës së Kosovës”, tha lideri i FER-it, Shpend Ahmeti.

“Është shqetësues fakti që sot, pesë vite pasi humbëm një figurë të nderuar siç ishte Presidenti Rugova, Kosova gjendet në një situatë jashtëzakonisht të rëndë politike në mungesë të një vullneti për të përparuar demokracinë në Kosovë dhe mesazhet e të ndjerit Dr Rugova”, tha Ahmeti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: FER bëri homazhe te varri i Presidentit Rugova    Sat Jan 22, 2011 4:56 am

Eh Rugova her ishte politikan qe pas tij vraponte tere populli,pastaj u formuan tjera parti,e etiketuan gandist,qyqar,etj....Te paharruara qofshin kujtimet per te,po demokracine duhet ta ndertojne te gjallet
Qante i mjeri
Alushi i Hasanit
persipri gurit
te varrit t´Kajmekamit
Pse qan e pyeti një njeri një ditë
qaj thotë unë i mjeri se n´bukë të tij jam rritë
Ec e mos humb kohen
tue qa me lot
ai që ka vdekur
nuk zgjohet dot!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

FER bëri homazhe te varri i Presidentit Rugova

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum