www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Laksi..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për Laksi..   Wed Dec 02, 2009 7:26 am

First topic message reminder :

Presim mendimet e juaja reth kesaj antare shumte kendshme... :?:

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 19, 2009 10:09 pm

Kesulkuqe shkruajti:
E pelqej shum.. Sidomos drejtshkrimin qe perdor, poashtu butsin dhe inteligjencen.. Esht shum e kendshme.. Poashtu e bukur.. Esht yll fare
Me't vertet te faleminderoj nga zemra per gjithe kto fjal kaq te bukura qe mi thua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 19, 2009 10:10 pm

osa001 shkruajti:
ariel eshte nje vajze ebukur, e zgjuar, e shoqerueshme.
qdo koment eshte i tepert
Falemindeti shume Osa
Gjithashtu edhe ti Je nje djale vertet i mrekullushem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 19, 2009 10:11 pm

lola shkruajti:
E lezetshem dhe intelegjente e kam YLL
Faleminderit Lola
Gjithashtu dhe une ty te kam Yll bote
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Mon Dec 21, 2009 12:21 am

ARIELA , qenkaa wendase imja !
Miree , t'gjitha t'miratt !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Dec 23, 2009 10:03 pm

osa001 shkruajti:
ariel eshte nje vajze ebukur, e zgjuar, e shoqerueshme.
qdo koment eshte i tepert
Oooooooo flm shume Osa
Gjithashtu e njejta gje vlen edhe per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Dec 23, 2009 10:03 pm

Albinna shkruajti:
ARIELA , qenkaa wendase imja !
Miree , t'gjitha t'miratt !
Flm shume Albina
Eshte knaqsi per mua qe te takoj nje vendase ne kte forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PRINCO
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 524
Data regjis. : 22/12/2009
Age : 37
Location : Mbi token e Zotit

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Dec 23, 2009 10:37 pm

hehe nese eshte ajo qe me ka pru edhe mua neket forum ...
nuk ka komente.esjellshme .e mfrekullueshme. menje edukat ashtu siq duhet, person qe duhet me mar shembull edhe te tjeret....nuk kam fjale ma shum per te than per ket persone....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Dec 23, 2009 10:41 pm

Eshte si shpirt si loqk ...

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
genti
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 246
Data regjis. : 03/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Dec 23, 2009 11:16 pm

ariel

di qe me duket sikur e njoh prej kohesh-megjithese tani kam postimet e para me te shock

di qe eshte person me vlera
di qe ndiej kenaqesi kur flas me te
kam ndjesine se instikti im me thote

do dike shume shume shume shume,edhe ndihet me fat kur eshte me te
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Dec 24, 2009 12:12 am

PRINCO shkruajti:
hehe nese eshte ajo qe me ka pru edhe mua neket forum ...
nuk ka komente.esjellshme .e mfrekullueshme. menje edukat ashtu siq duhet, person qe duhet me mar shembull edhe te tjeret....nuk kam fjale ma shum per te than per ket persone....
Flm shume PRINCO per mendimin dhe vlersimim
Sa i kendshum qe je
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Dec 24, 2009 12:12 am

lola shkruajti:
Eshte si shpirt si loqk ...
Flm Lola
Gjithashtu dhe une ti je
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Dec 24, 2009 12:15 am

genti shkruajti:
ariel

di qe me duket sikur e njoh prej kohesh-megjithese tani kam postimet e para me te shock

di qe eshte person me vlera
di qe ndiej kenaqesi kur flas me te
kam ndjesine se instikti im me thote

do dike shume shume shume shume,edhe ndihet me fat kur eshte me te
Me't vertet te faleminderoj nga zemra per gjithe kte qe mendon er mua
Dikur kam dashur dike shume ti e di mire
Akoma vazhdoj ta dua por tashme fatkeqsisht jemi ndar me nuk jemi bashk
me nuk jemi te lumtur ashtu siq ishim dikur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
tonii
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 294
Data regjis. : 23/12/2009
Age : 35
Location : gjilan

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Dec 25, 2009 9:45 pm

me pelqen si shoqe asht e sinqert ne ket forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Dec 25, 2009 10:41 pm

tonii shkruajti:
me pelqen si shoqe asht e sinqert ne ket forum
Flm Toni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Fri Dec 25, 2009 11:42 pm

Ma e mira!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Dec 26, 2009 3:29 am

BeLti shkruajti:
Ma e mira!
Dhe ti me i miri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sat Jan 09, 2010 9:46 pm

Se Njoh Shum ..Po m'doket e Zgjuar e Shoqrueshme ..Simpatike..E Kendshme Edhe Shummm E Bukur :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
tonii
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 294
Data regjis. : 23/12/2009
Age : 35
Location : gjilan

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Sun Jan 10, 2010 5:24 am

asht knaqsi me fol me arielin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue Jan 12, 2010 7:42 am

Egz0n shkruajti:
Se Njoh Shum ..Po m'doket e Zgjuar e Shoqrueshme ..Simpatike..E Kendshme Edhe Shummm E Bukur :)
Flm shume nga ty Egzon per kto fjal kaq te bukura qe i mendon per mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue Jan 12, 2010 7:43 am

tonii shkruajti:
asht knaqsi me fol me arielin
Flm Toni
Kanqsia eshte dhe e imja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue Jan 12, 2010 8:10 am

e zgjuar e shoqerusheme per bukuri dihet Nr 1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue Jan 12, 2010 8:17 am

osa001 shkruajti:
e zgjuar e shoqerusheme per bukuri dihet Nr 1
Flm shume shume Osa
Te njejtat fjale vlejn edhe per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Tue Jan 12, 2010 8:26 am

shum intelegjente dhe e bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Wed Jan 13, 2010 11:34 pm

Bekim shkruajti:
shum intelegjente dhe e bukur
Flm shume zemra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
tonii
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 294
Data regjis. : 23/12/2009
Age : 35
Location : gjilan

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   Thu Jan 14, 2010 12:24 am

asht shum simpatike e sjellshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Laksi..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Laksi..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum