www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vdes vajza që lindi djalin e Cristiano Ronaldos?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Vdes vajza që lindi djalin e Cristiano Ronaldos?   Sat Jan 29, 2011 9:17 amMotra e yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo, Katia Aveiro, 33-vjeçare, thotë se nëna e djalit të vogël të lojtarit është e vdekur.

Mediat portugeze shkruan se ylli i Realit, 25-vjeçar, i cili është në lidhje me modelen ruse të veshjeve të brendshme Irina Shayk, kishte paguar një nënë surrogate për të lindur fëmijën e tij.

Muajin e kaluar, mediat britanike shkruan se nëna në të vërtetë ishte një studente 20-vjeçare britanike e cila kishte fjetur vetëm një natë me portugezin dhe kishte marrë 10 milionë funte për t’i dhënë të drejtën për të lindur fëmijën e tij. Por Katia i ka mohuar këto shkrime në mediat angleze, duke thënë se nëna e fëmijës nuk është e gjallë, por nuk ka shpjeguar se kur ose si ka vdekur ajo.

“Nuk ka asnjë femër e cila i telefonon atij. Nuk ka nënë, nuk ka telefonata, asgjë. Nëna e tij ka vdekur. Foshnja nuk ka nënë”, citohet të ketë thënë motra e Ronaldos për The Sun.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Vdes vajza që lindi djalin e Cristiano Ronaldos?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum