www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Besa Kokëdhima shfaqet në stilin e kalorësiakes sensuale në klipin e ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Besa Kokëdhima shfaqet në stilin e kalorësiakes sensuale në klipin e ri   Mon Jan 31, 2011 12:15 am


Pas perfomancës skenike shumë të veçantë ne Festivalin e 49-të të Këngës në RTSH, në interpretimin me titull “E bukura dhe bisha”, këngëtarja Besa Kokëdhima tani do të shfaqet krejtësisht e paparashikueshme në klipin e saj të ri me titull “Kalorësi i natës”

Është frymëzuar nga fabula me vargjet e Olti Currit, për të realizuar një klip, ku shfaqet e veshur në stil kalorsiak dhe sensual. Besa mesa duket e ka pasur shumë për zemër këngën me të cilën konkurroi në “Top Fest 7”, festivali i muzikës moderne në “Top Channel”, këngë që e interpretoi “live”. Klipi është xhiruar në Prishtinë (Kosovë) në fund të verës 2010, dhe është punuar për një kohë gati gjashtë mujore, para se të nisë të transmetohet në të gjitha kanalet muzikore këtë fundjavë. Ndërkohë, “Kalorësi i natës” është cilësuar një projekt shumë i madh dhe shënon një hap të ri në arritjet profesionale të Entermedia-s. Gjithçka pritet ta shohim me kureshti, për të parë se si është realizuar skenari i Entermedias, që është bazuar në idetë dhe preferencat e vetë Besës, e cila është shumë entuziaste për këtë këtë klip të ri.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Besa Kokëdhima shfaqet në stilin e kalorësiakes sensuale në klipin e ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum