www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edita Abdieski duet me Ricky Martin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Edita Abdieski duet me Ricky Martin   Wed Feb 02, 2011 7:09 pmVajza shqiptare qe jeton ne Koln, Edita Abdieski pas fitores ne garen te madhe per talente ne Gjermani, "X Factor", po shenon suksese te reja.
Ne muajin janar ajo fitoi DIVA Award ne kategorine "Talenti i vitit".

Edita eshte duke realizuar materialete reja per albumin e saj debutues, me titull ''One''.
Ndersa kënga e re e Ricky Martin “The Best Thing About Me Is You” realizuar me Joss Stone tashmë mund të dëgjohet në të gjitha radiostacionet botërore, dhe në Gjermani ky duet është publikuar edhe në një version tjetër ku Ricky Martin këndon me shqiptaren Edita.
Kjo këngë me 25 vjeçaren shqiptare gjendet për shitje online në Amazon.de.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Edita Abdieski duet me Ricky Martin   Sun Feb 06, 2011 4:56 am

sa afer e paskna,si nuk e kam njohur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Edita Abdieski duet me Ricky Martin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum