www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çiljeta Xhilaga, bën operacion plastik në vithe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Çiljeta Xhilaga, bën operacion plastik në vithe   Wed Feb 16, 2011 3:41 amKush tha se Çili është e kënaqur me trupin e saj…?! Pasi tërhoqi barkun në një klinikë në Zvicër, verën që shkoi, Çiljeta ka bërë edhe një tjetër ndërhyrje estetike në trupin e saj. Bëhet fjalë pikërisht për vithet e saj. Vithet ‘alla-braziliane’ kanë qenë ëndrra e saj e verës që shkoi. Dhe më në fund, ajo e ka bërë realitet atë. Operacioni thuhet se është kryer në Turqi, nga një mjek i specializuar për ndërhyrjet plastike. Dëshira për të pasur një trup perfekt, nuk ka të sosur te Çili. Ajo e ka pohuar publikisht atë që ka ëndërruar prej kohësh. Por pas vitheve, për Çilin vazhdon të jetë shqetësues gjoksi i madh. Por atë do ta lërë në një moment të mëvonshëm, pasi të bëhet nënë!

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Çiljeta Xhilaga, bën operacion plastik në vithe

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum