www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Malda Susuri së shpejti me këngë të re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Malda Susuri së shpejti me këngë të re    Thu Mar 03, 2011 11:45 pm

Përveç angazhimeve të përditshme që plotësojnë kohën e saj, të cilat nuk kanë të bëjnë me këngën, këngëtarja Malda Susuri është duke krijuar edhe këngë të reja. E radhës do të jetë një më shumë ritëm, ndërsa sa i përket tekstit, i cili do ta shoqërojë melodinë ritmike të Maldës, do të vije me një temë të veçantë.

“Jam duke punuar në një këngë ritmike, por nuk ka diçka më konkrete. Thjesht, jam duke u angazhuar edhe rreth të rejave, por të cilat duhet të presim edhe për pak kohë për lansim”, ka treguar Malda për InfoPress, ndërsa sqaron pak detaje rreth këngës në fjalë.

“Muzikën për këngën tashmë e kam në demo, por ende nuk e kemi përfunduar edhe vijën melodike. Jemi duke punuar në këtë drejtim. Realisht, po duam që gjithçka të shkojë sa më mirë, kështu që nuk po ngutemi shumë. Kësaj radhe do të vijë me shumë ritëm, me më shumë gjallëri, kështu që më mbetej të shpresoj se kënga do të dalë sa më mirë”, ka thënë këngëtarja, duke shtuar se kësaj radhe u ka ‘ikur’ teksteve të dashurisë, duke i dhënë ngjyrë një tematike tjetër.

“Teksti i këngës që do të vijë, kësaj radhe nuk do të ketë tekst të dashurisë. E kam në plan që të vij me një tekst tjetër, të sjell një temë tjetër bashkë me ritëm”, ka përfunduar Malda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Malda Susuri së shpejti me këngë të re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum