www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ilir Shaqiri: Genta Ismajli ishte shumë e përgatitur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Ilir Shaqiri: Genta Ismajli ishte shumë e përgatitur   Tue Mar 08, 2011 8:31 pm


Balerini dhe koreografi i suksesshëm në Itali, Ilir Shaqiri, në prag të edicionit të dytë të “Dancing with the stars-Albania”, rrëfen sfidën e re që e pret.

Duke folur per konkurrentët e një viti më parë,ai permend edhe “gabimet” e shpeshta të dy anëtarëve të tjerë të jurisë, për shkak të vlerësimeve, sipas simpative dhe jo teknikave të baletit.

''Spektakli ''Dancing with the stars'' është shumë i rëndësishëm në Shqipëri dhe në botë. Vip-at do jenë të tjerë dhe emocionet do jenë padiskutim të ndryshme. Sfida ime është ajo që publiku shqiptar të kënaqet sa më shumë, duke kuptuar diçka më shumë nga aftësia e VIP-ave në kërcim'', ka thene Shaqiri per ''Mapo''.

Fakti se spektaklin e kaluar e fitoi një mik i tij, ate nuk vuri ndonjëherë në vështirësi, apo përballë komenteve jo pozitive, pasi siç thotë vetë ai, Oni u pelqye edhe nga publiku:
'' Oni Pustina përveç fizikut, karakterit dhe përmirësimit konstant që pati në çdo stil kërcimi, mori dhe pëlqimin e votat e publikut. Nuk mund të vija në lojë reputacionin tim si artist, për çmimin, apo jo, të askujt. Baleti merret vetëm me meritë.''. Nderkohe, ai nuk ka lene pa permendur edhe konkurrenten nga Kosova, Genta Ismajli, e cila ishte velresuar shume edhe nga publiku per performancat e saj.

''Oni dhe Genta Ismajli ishin shumë të përgatitur si interpretues të çdo stili,'' ka perfunduar Shaqiri.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Ilir Shaqiri: Genta Ismajli ishte shumë e përgatitur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum