www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tatlises në gjendje kritike pas plagosjes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Tatlises në gjendje kritike pas plagosjes    Mon Mar 14, 2011 10:38 pm

Sulmues të paidentifikuar e kanë plagosur në kokë këngëtarin e famshëm turk, Ibrahim Tatlises, gjatë largimit nga një studio televizive të dielën mbrëma, duke e lënë në gjendje të rëndë shëndetësore- kanë raportuar mediat të hënën.

Këngëtari i mirënjohur, njëherit edhe biznesmen, kishte performuar në shoun e tij, përpara sulmit ndaj tij dhe asistentit të tij në Stambollin qendror.

Sipas mediave, mjekët kanë bërë tre ndërhyrje kirurgjike në këngëtarin, ndërsa ai gjendet në kujdes intensiv.

Policia është në kërkim të sulmuesve, të cilët gjuajtën me kallashnikov gjatë ikjes me automjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Tatlises në gjendje kritike pas plagosjes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum