www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Facebook Deals do të konkurrojë me GroupOn?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Facebook Deals do të konkurrojë me GroupOn?    Tue Mar 15, 2011 2:25 amSë shpejti, Facebook do të fillojë testimin e zgjerimit të projektit të saj të njohur me emrin Deals, përmes të cilit ky rrjet social synon të garojë me rivalin GroupOn.

Bloomberg ka raportuar se punëtorët e Facebook janë duke punuar me bizneset e ndryshme që të promovojnë shërbimin Deals, si dhe të inkurajojnë përdoruesit e tyre që kanë më shumë se 600 miq në rrjet, që të diskutojnë rreth produkteve apo shërbimeve të caktuara.

Burimi i informacionit të Bloomber e ka cituar një përfaqësues të Facebook, i cili ka thënë “Bizneset lokale do ta kenë mundësinë që të qasen në këtë funksion së shpejti, ndërsa përdoruesit do të mund të gjejnë oferta brenda pak javësh”.

Për momentin, shërbimi Deals është fokusuar tek përdoruesit mobil, mirëpo nëse ky funksion i Facebook zgjerohet edhe më shumë se kaq, atëherë kjo do të paraqes një rival të ri për biznesin e internetit të njohur për oferta të ngjashme, faqen GroupOn.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Facebook Deals do të konkurrojë me GroupOn?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum