www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Filmat mund ti huazoni edhe ne Facebook

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Filmat mund ti huazoni edhe ne Facebook   Tue Mar 15, 2011 4:25 am

Rrjeti më i madh shoqëror në botë, Facebook, është bashkuar me kompaninë filmike Warner Bros, ashtu që përdoruesve t’u mundësojë huazimin e filmave me vetëm një klik dhe me çmim për vetëm disa dollarë.

Duke filluar nga e marta, nëse përdoruesit ia bëjnë ‘pëlqej’ (like) faqes së filmave Warner Bros në Facebook, do të kenë mundësinë të huazojnë filma për tre dollarë.

Shembull, nëse ia bëni ‘like’ filmit “Batman: The Dark Knight” (që është caktuar si film testues), atëherë mund ta huazoni atë dhe ta keni në dispozicion për ta shikuar 48 orë.

“Facebooku është bërë destinacion i përditshëm për qindra miliona njerëz. Ajo që kemi bërë që filmat tonë të jenë në dispozicion në Facebook, është vazhdim i natyrshëm i hapave tonë në distribuimin digjital”, ka thënë kryetari i Warner Bros. Digital Distribution, Thomas Gewecke.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Filmat mund ti huazoni edhe ne Facebook

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum