www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe Mc Kresha në VIP Shpija 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Edhe Mc Kresha në VIP Shpija 2    Tue Mar 15, 2011 10:44 pm
Kanë filluar përgatitjet për ‘VIP Shpija2’, ndërsa organizatorët e këtij rality-shou tashmë kanë zbuluar pothuajse të gjithë konkurrentët e këtij edicioni.

Ndër ta do të jenë reperi kosovar Mc Kresha dhe aktorja Elida Shasivari, ka bërë të ditur “K-Studio” për Telegrafi.com.

Organizatorët e ‘VIP Shpija 2’ kësaj radhe kanë vendosur që konkurrentet të fitojnë bukën vetë.

Ata brenda katër ditëve në javë janë të obliguar të punojnë, ndërsa me ato para do të furnizohen me ushqim. Por se çfarë do të punojnë ata, organizatorët dëshirojnë ta lënë befasi për publikun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Edhe Mc Kresha në VIP Shpija 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum