www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 2po2 realizon klip në Monako

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: 2po2 realizon klip në Monako    Fri Mar 18, 2011 1:36 amReperi kosovar 2po2, emri i vërtet i të cilit është Besnik Canolli, në një bisedë për Telegrafi.com ka treguar se ka përfunduar video-klipin e tij të radhës, ndërsa xhirimet e këtij klipi i ka realizuar në Monako.

“Video- klipi është xhiruar pikërisht aty ku shumë yje botërore kanë xhiruar klipet e tyre, e ky vend është Monako ku jam takuar me bashkëpunëtorët e mi të ngushtë të video-produksionit kosovar Enetermedia”, ka thënë reperi 2po2, duke hezituar të japë më shumë detaje rreth këngës.

Ata tani kanë përfunduar xhirimet dhe pritet që në javët në vijime të publikojnë singlin e parë të xhiruar pra ne Monte Carlo të Monakos.

Përveç këngëve ku është i përkushtuar maksimalisht, ai të njëjtën eufori e shpreh edhe për realizimin e klipeve që do t’ua xhirojë këngëve të albumit të tij solo “Authentic”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

2po2 realizon klip në Monako

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum