www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nuk kam bërë kurrë seks

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Nuk kam bërë kurrë seks   Fri Mar 18, 2011 6:55 pm

Një grua 103-vjeçare ka zbuluar sekretin e saj të jetëgjatësisë: virgjëria!
Gladys Gough ka thënë se asnjëherë nuk e ka marrë mundimin për të pasur marrëdhënie intime me një mashkull.

Gjithashtu ajo shprehet se nuk ka provuar kurrë alkoolin, duhanin apo ilaçet.

“Nuk jam martuar kurrë dhe asnjëherë nuk kam pasur të dashur. Mbase kjo është arsyeja që kam jetuar kaq gjatë. Nuk kam pasur kohë për meshkujt”, tha Gough për ‘The Sun’.

Gruaja nga Coventry (Angli) ia ka dedikuar jetën udhëtimit me motrën e saj Edna, e cila vdiq në vitin 1996, në moshën 85-vjeçare.

“Gjithmonë na janë vardisur meshkuj, por kemi zgjedhur të shohim botën dhe të qëndrojmë me njëra-tjetrën”, përfundon Gladys.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Nuk kam bërë kurrë seks   Wed Oct 05, 2011 12:13 am

lezbike

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Nuk kam bërë kurrë seks   Wed Oct 05, 2011 12:24 am

Mos e ka bo si Anglezet qe nga para rrine te VIRGJERA NGA MBRAPA turp haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Nuk kam bërë kurrë seks   Wed Oct 05, 2011 12:28 am

ee kjo eshte e mundur me qen.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Nuk kam bërë kurrë seks   Fri Oct 07, 2011 8:54 am

parameno ai qe ben sex me ta se pari fshisen e rrymes nja 1 ore tu hek marimanga tani sex hahaha

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nuk kam bërë kurrë seks   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Nuk kam bërë kurrë seks

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum