www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”   Tue Mar 22, 2011 12:50 amKëngëtarja kosovare Gili dhe këngëtari Enis Potoku sërish do të jenë konkurrentë në festivalin e Shqipërisë, “Top Fest8”.

Kësaj radhe dyshja do të konkurrojë me këngën e titulluar “Badihava” e realizuar nga Ilir Berani. Kjo këngë do të prezantohet të martën në “Top Fest”, ka bërë të ditur Gili për Telegrafi.com.

Gili dhe Enis Potoku në festivalin e vitit të kaluar- “Top Fest7”, me këngën e tyre “Kur u ndamë” fituan çmimin e Internetit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum