www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tatlises fillon të dëgjojë muzikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Tatlises fillon të dëgjojë muzikë   Tue Mar 22, 2011 9:13 pm
Kengetari turk İbrahim Tatlıses, i cili u plagos rende javen e kaluar, ka filluar te degjoje muzike sot, pasi qe gjendja e tij eshte permiresuar, kane bere te ditur mjeket.

"Ka kaluar nje jave nga plagosja dhe operimi. Gjate kesaj periudhe gjendja e tij eshte permiresuar shume'', ka thene per mediat turke Çağlar Çuhadaroğlu, mjek ne Maslak Acıbadem Hospital.

''Kontrolli i bere sot poashtu ka deshmuar se procesi po shkon mire'', ka thene ai, duke shtuar: ''Tatlises, i cili ishte ne perkujdesje intenzive, ka filluar te degjoje muzike sot.''

Nderkohe, te gjithe te dyshimtet jane duke u mbajtur ne polici, ku po intervistohen hollesisht. Zyrtare te policise kane konfirmuar se jane nente persona qe po mbahen, ne menyre qe te sqarohen te gjitha detajet e saj mbremje.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Tatlises fillon të dëgjojë muzikë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum