www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaltrina vjen me klip të ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kaltrina vjen me klip të ri    Wed Mar 23, 2011 10:46 pm


Kaltrina Selimi është rikthyer në ekranet televizive me videoklipin e saj më të ri, “Zero”.
Ani pse këngën në fjalë e kishte realizuar vitin që shkoi me të cilën ishte prezantuar edhe në programet festive të fundvitit, Kaltrina pati nevojë për ca kohë për t’i realizuar kësaj kënge edhe klipin.

“Klipin e kam lansuar javën e kaluar, madje nuk kam pasur mundësi të jap intervista, sepse nuk isha mirë me shëndet e më pas udhëtova për në Zvicër, e ndoshta edhe fansave të mi u kam mbetur borxh t’u tregoj më shumë detaje”, ka thënë Kaltrina Selimi për ‘InfoPress’, ndërsa tregon edhe përshtypjet e para për klipin e saj.

“Ka dalë një klip i mirë, i thjeshtë. Si zakonisht, nuk kam dalë shumë nga vetja. Jam munduar t’i përshtatem stilit tim. Por ka qenë një vonesë paksa në realizimin e tij, meqë koha e ftohtë na i ka shtyrë xhirimet”, shton më tej këngëtarja.

Ajo tregon edhe arsyet e udhëtimit drejt Zvicrës, duke treguar njëkohësisht edhe për angazhimet aktuale dhe të rejat pasuese rreth saj.

“Në Zvicër isha për shkak se kam pasur koncerte, të cilat kanë qenë të aranzhuara më herët. E aktualisht jam më shumë e angazhuar rreth intervistave, por edhe mbrëmjeve të ndryshme muzikore. E gjithashtu jam në kontakt me disa kompozitorë për të punuar edhe një këngë tjetër të cilën besoj se do ta lansoj në fillim të sezonit veror”, ka përfunduar Kaltrina.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kaltrina vjen me klip të ri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum