www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Linda: Nuk jam në lidhje me Olsin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Linda: Nuk jam në lidhje me Olsin    Tue Mar 29, 2011 1:48 amKanë qarkulluar fjalë për një lidhje dashurie mes Linda Halimit dhe ish-banorit të Big Brother, Olsit. Por në një intervistë për “InfoPress” këngëtarja kosovare ka mohuar këto thashetheme.

“Për vetë faktin se ai ka organizuar gjithçka për ditëlindjen time, normalisht që nuk pritet diçka tjetër pos të ketë kujdes, sepse ai në njëfarë mënyre e ka bërë edhe për imazhin e klubit, pasi që ai është menaxher i lokalit në fjalë. E sa i përket lidhjes time me Olsin, unë definitivisht nuk kam asnjë lidhje tjetër me të, përveç shoqërisë”, është shprehur Linda duke shtuar se tashmë është mësuar me këto thashetheme.

“Tashmë kam filluar t’i marrë si normale këto thashetheme. Fillimisht dëgjova se unë jam në lidhje me Big-D e tash edhe me Olsin. Tash po pres kush do të jetë shpikja e ardhës, apo t’i shpiku vetës një emër e të kenë çfarë të flasin”, ka përfunduar Linda.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Linda: Nuk jam në lidhje me Olsin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum