www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arta me album të ri gjatë verës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Arta me album të ri gjatë verës   Wed Mar 30, 2011 12:43 amTash e sa muaj mbi çdo prioritet tjetër për të është vajza e saj Viktoria, por kjo nuk do të thotë se Arta Bajrami është shkëputur përfundimisht nga kënga.

Këngëtarja ka paralajmëruar se gjatë verës fansat e saj do të kenë në duar albumin më të ri, në të cilin është duke punuar fuqishëm edhe vëllai i saj, Don Arbas.

“Këto ditë jam e preokupuar me vajzën, e kur dihet se përkujdesja në këto muajt e parë është pak e vështirë. Gjithashtu kam filluar të angazhohem në studio. Meqenëse herëve tjera isha e pranishme gjatë gjithë kohës së punës së albumit, tani për shkak të vajzës nuk po mund të angazhohem më shumë, por vëllai, Arbasi, po e kryen punën më të madhe. Unë më shumë po shkoj vetëm sa për t’i dëgjuar demo-t e këngëve dhe do të shkoj për të incizuar këngët”, shprehet Arta për ‘InfoPress’.

Ajo po ashtu ka pohuar se tashmë ka një marrëveshje për shitjen e albumit, ndërsa blerësit presin ta marrin atë në korrik.

“Shitja e albumit tashmë është bërë dhe ne na mbetet vetëm të përfundojmë punën rreth tij. Kah korriku besoj që albumi të dalë në shitje. Fillimisht kur vendosa të punoj, thash pse i hyra kësaj pune, sepse vërtet po duhet shumë punë, dhe unë nuk po kam shumë kohë. Por, prapë më është dashur që për hir të fansave të mi të angazhohem e të punoj”, ka përfunduar Arta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Arta me album të ri gjatë verës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum