www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zajmina: Tirana e ka të nevojshme një ndryshim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Zajmina: Tirana e ka të nevojshme një ndryshim    Wed Mar 30, 2011 12:47 am
Përveçse është këngëtare, Zajmina Vasjari studion arkitekturën. Kështu gjatë një interviste për “Kosova Sot”, e pyetur se si një arkitekte e ardhshme a do të ndryshonte ndonjë gjë në Tiranë, ajo ka thënë se Tirana ka shumë nevojë për ndryshime.

“Them që po dhe me të thënë të drejtën Tirana e ka shumë të nevojshme një ndryshim. Ndërsa lumin Lana nuk do ta lija në atë gjendje që është, por në një gjendje pak më ndryshe me disa standarde të tjera do të investoja për këtë lumë që kalon mes përmes Tiranës, për Lanën”, ka thënë Zajmina.

Ajo gjithashtu ende nuk e ka vendosur se a do të jetë pjesë e “Top Fest 8” pasi që i është përkushtuar shkollës.

“Këngën e kam gati, por e vërteta është se unë i kam kushtuar shumë rëndësi shkollës këto dy vjetët e fundit dhe nëse do të jem gati pse jo”, ka thënë Zajmina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Zajmina: Tirana e ka të nevojshme një ndryshim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum