www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tuna do të këndojë në koncertin e Busta Rhymes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Tuna do të këndojë në koncertin e Busta Rhymes    Wed Mar 30, 2011 11:29 pmTuna do të jetë këngëtarja e cila do të argëtojë dhe nxehë publikun para se Basta Rhymes të dalë në skenë në koncertin e 29 prillit në Prishtinë.

Reperi amerikan me famë botërore do të performojë para publikut kosovar dhe bëhet kështu ylli i tretë botëror i këtij zhanri që vizion Kosovën, pasi këtë më herët e kishin bërë edhe 50 Cent dhe Snoop Dogg.

Tuna kishte performuar edhe në koncertin e Snoop Dogg, vitin e kaluar, ndërsa falë stilit të saj të veçantë të muzikës dhe adhuruesve të shumtë në Kosovë, është zgjedhur të performojë edhe këtë herë, krahas Busta Rhymes.

Këngëtarja shkupjane aktualisht është në përgatitje të albumit të saj të ri, që pritet të dalë në treg këtë verë. Tuna kishte thënë se albumi do të përfshijë edhe një këngë me tekst të Aida Barakut, të cilën e kishte quajtur si balada më e dhimbshme që ajo ka kënduar ndonjëherë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Tuna do të këndojë në koncertin e Busta Rhymes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum