www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Noizy dhe Eni “So Hot”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Noizy dhe Eni “So Hot”    Sat Apr 09, 2011 10:30 pmReperi nga Shqipëria, Noizy dhe tinejxherja sensacionale Eni Koçi kanë lansuar këngën me klip “So Hot”.

Videoklipin e ka realizuar Supersonic Production, ndërsa ajo që e veçon këtë klip nga të tjerët është fakti se i ngjason një filmi, pa pasur ndonjë lidhshmëri të madhe me tematikën e këngës.

Ky realizim i Noizyt vjen pas një mungese në skenën televizive shqiptare, ndërsa ky lansim i hershëm i kësaj kënge verore mund të shihet si taktikë për ta shmangur konkurrencën para sezonit veror, kur dhe do të vërshohet industria muzikore nga krijimet


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Noizy dhe Eni “So Hot”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum