www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fansat të pakënaqur me gjoksin Dafinës?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Fansat të pakënaqur me gjoksin Dafinës?    Tue Apr 26, 2011 4:45 am


Përkundër ndërhyrjes kirurgjike për zmadhimin e gjoksit, fansat e Dafina Zeqirit duket se ende nuk janë të kënaqur me dukjen e saj, së paku kështu shkruan Bluetooth.

Kjo shtojcë pohon se gjoksi i ‘rritur’ i Daffyt nuk duket të jetë edhe aq sa pritej pas thashethemeve të shumta që qarkulluan kur ajo shkoi në Maqedoni për këtë punë.

Sido që të jetë, ky intervenim me gjasë ka kënaqur vetë këngëtaren, e cika ka pranuar publikisht se ka rritur gjinjtë, por ka mohuar të ketë bërë operime të tjera, përveç operimit të mëhershëm të hundës
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Fansat të pakënaqur me gjoksin Dafinës?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum