www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rikthehet Nora Istrefi, tenton të eksperimentojë me look-un e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Rikthehet Nora Istrefi, tenton të eksperimentojë me look-un e saj   Tue Apr 26, 2011 4:52 amKa kohë që nuk është shfaqur në ekrane me ndonjë projekt të ri, që nga lançimi i klipit “Nora nuk o njësoj”, këngë ku ajo injoronte disa persona që i kishin shpallur “luftë” nëpër rrjetet sociale. Norën e kanë akuzuar se nuk është unike në stilin e saj dhe se është në dëm të saj shfaqja në publik me veshje dhe imazhe të huazuara nga këngëtaret e njohura botërore, duke ditur se Nora ka përfunduar studimet edhe për design mode.
Si duket, këtë “luftë” këngëtarja e ka fituar, pasi grupi i popullarizuar në Facebook kundër saj është mbyllur dhe për këtë janë përkujdesur motrat e Norës, si dhe disa mikesha të saj. “E kam parë grupin, por në qoftë se ngjyrat kanë qëlluar të jenë të njëjta, unë nuk do ta quaja kopje, sepse nuk mund të dalim jashtë atyre ngjyrave që pëlqehen më tepër. Unë sigurisht që nuk mund të shpik diçka të re, kurse sa i përket modeleve, po t’i shikoni me kujdes, kuptohet që nuk kanë ngjashmëri me njëra- tjetrën”, – ka komentuar këngëtarja, gjatë një interviste të saj për propagandën që bëhej në Facebook. E pyetur gjithashtu mbi lidhjen e saj, Nora është shprehur: “Mendoj se fakti që merremi të dy me muzikë, na ka ndihmuar dhe favorizuar në lidhjen tonë, se kështu ia dimë problemet dhe ritmin punës, ndaj tolerojmë dhe mirëkuptojmë njëri-tjetrin. Ne punojmë në të njëjtin ambient.

Ka qëlluar që jemi takuar në koncerte, në pube etj. Kështu lindi një miqësi dhe për disa kohë dolëm si miq. Pastaj u pëlqyem dhe kështu filluam të shiheshim me tepër sesa si miq”. Këto ditë këngëtarja është shfaqur përsëri me disa foto të reja, në të cilat shihet shumë më ndryshe se çka ka qenë më herët. Format e saj trupore janë për t’u lakmuar, pasi me peshën ka pasur pak problem, ndërsa look-u i saj duket shumë më ndryshe. Ndoshta kështu do të paraqitet këngëtarja në projektin e radhës, të cilin është duke e punuar. Se çfarë ka e ndryshuar Norën nuk dihet, por dyshimet tek ne nuk kanë të ndalur dhe së shpejti pritet të mësojmë diçka më shumë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Rikthehet Nora Istrefi, tenton të eksperimentojë me look-un e saj   Wed Apr 27, 2011 4:10 am

per mendimin tem ....hiq ama bash hiq nuk i shkon per ftyre kjo ngjyr..... ktu ne 2007 ne ket video nora o dok diqka fantazi floket per mrekulli

https://www.youtube.com/watch?v=qvO1E-xLo5c
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rikthehet Nora Istrefi, tenton të eksperimentojë me look-un e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum