www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për mandarina?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Qka mendoni për mandarina?   Sat Dec 05, 2009 2:50 am

Pra mendimet e juaj reth antaress mandarina...

Une mendoj se eshte e shoqerueshme sa te dush, e sjellshme, hajgaregjike, mendime t'mira....Po me pelqejn postimet e saja vertet...E pershendesss shummm njeher....Mpuq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Sun Dec 06, 2009 8:33 am

SHume Nje Vajz e Sjellshme..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Thu Dec 24, 2009 7:40 pm

Mandarina eshte shummm shumm e dashurrr me pelqejn postimet e saj, me pelqen humori gjithmon me ben te ndjehem mire,respekt per ty shum syn vazhdo keshtu je shum e dashur....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Thu Dec 24, 2009 7:46 pm

wooowwww edhe une paskna ksi senni aa??

ev ev shum flm te gjithve ju dua qum ,veq mos ma bani krejt fush hahahahahh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Thu Dec 24, 2009 7:47 pm

Mandarina si mandarin, mendoj se ashte nji vajz shum e sjellshme e shoqrushme skam vretje per Mandarinen me nji fjal prefekte i uroj suksese ne jet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Thu Dec 24, 2009 7:50 pm

Mandarina e lezetshme me postimet e saj ,me pelqen menyra se si replikon ..Yll fare :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Thu Dec 24, 2009 8:04 pm

Mandarina eshte shum e ëmbël, edhe shum i kam merak mandarinat haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Sun Jan 10, 2010 8:21 pm

Llokum me arra tybe.. Esht e kendshme shum..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Tue Jan 12, 2010 5:05 am

flm ,flm hajde tju qes do qajj masi un keni livdu en 7 mahall hahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Tue Jan 12, 2010 6:18 am

Ex-kunata jem e kendshme osht e shoqrushme veq se ka qeff me i shku perqeffi secilit anetar mos me ja prish kerkujna ..Rrafsh jau bon shpesh dikuj dikuj:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Tue Jan 12, 2010 7:27 pm

qyre ti djal ... mos umngjit fjal mu :P se tanni mes pa feju e pa martu hahahha se thujn hallki nuk marrem nuse qe ja ban vjehrres rrafsh hahaha:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Tue Jan 12, 2010 10:36 pm

Ani de une e thash veq t'verteten qy ..Kunatoo per ty kom pas qeff em kon antar i Familjes t'juj se sa per motren tane auu 100 si ajo i gjoj haahhahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Tue Feb 16, 2010 6:43 am

Mandarina ashte nji vajz shum e dashur dhe e afert me te gjith dhe me pelqejn postimet e saj shum suksese Mandarinaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Tue Feb 16, 2010 6:44 am

Lock krejt bre e dashur shumm sme len vet me perkrah ne fitore ahahahahahaha kissssssssssssssssssssss syne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Feb 17, 2010 12:32 am

Kjo a.. ufff kjo sit qohet en sabah..

Del e sit millin..
E ul brumin.. e len me ardh..
Gatun buk.. i pjek..
E pervlon çajin..
Del n'bahqe kput speca taze..
Hyn i perzhit..
Del ne Koçak, mledh voe taze..
Shkon shpajz e qel konten e djathit, e merr djath..
E shtron sofrabezin hauauhau
E shtron sofren..
I thirr antart e shpis n'KAFJALL
hajn buk..
qohet i hyn shpijes ren me fshi..
Dritare Dyr, kupatilla, nevojtore, oborr etj..

Per informata me te hollsishme rreth msitnis, lajmrohuni tek un ne nr e tel: +41/76 345 21 45 324 5642 243
hauahuuahhuahuauhauhauahu
Dukat femer esht, veq kush ja ka inati.. mpuq haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Feb 17, 2010 5:43 am

hauhauhahauhahuahuaua Katile ki harru me shtue n`list ....se edhe gjyshes per qdo mengjes ja hek morat prej kres , se hala pi lan me sapun t`eshave floket .... si kur u kan e re hahaahahaha

kshtu qe nashta marr naj plus Punkt ....nese e lexon vjehrra qka ki shkru ti me lart hahahahah


p.s thnx shum per postimet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Feb 17, 2010 6:42 am

hahahhhaa s'jeni nurmall jam kandidat pèr at n° e nderuare :P
o'hh mandarina seriozisht si lochk eshte kreyt te mirat i ka
mnandarine mo,e sjellshme e sincert e kendshme
e shoqerueshme te gjitha te gjitha ;D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Feb 17, 2010 10:26 am

mandarina shkruajti:
hauhauhahauhahuahuaua Katile ki harru me shtue n`list ....se edhe gjyshes per qdo mengjes ja hek morat prej kres , se hala pi lan me sapun t`eshave floket .... si kur u kan e re hahaahahaha

kshtu qe nashta marr naj plus Punkt ....nese e lexon vjehrra qka ki shkru ti me lart hahahahah


p.s thnx shum per postimet


Harrova ta ceki: Kjo prit miza kur ju jeni ne gjum..
Fshin trohat..
Shkun kumllat
Shtyn kerrin kur nuk dhez..
Ndrron dritat kur te shkunen..
Kur lakoni, aktivizon blinkerin..
Ndrron kanalat televizive nese pritoni..
Vejhrren ne krah e man.. hauhauhauhahuauha

Kshtu qe nese ti ndjehesh i interesuar.. dhash infot me lart..

PS: edhe ju vejhrra te dashur, nese kjo vajz ju perket kerkesave te juaja lajmrohonu bejm ndonje kompromis huahahuahuuahhuaahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Feb 17, 2010 10:31 pm

qashtuuu Katile ,tash e ki qendis per bukuri moj kulummbri, hahahahha

garant kemi me pas sukses n`diten e neserme hahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Fri Feb 26, 2010 9:40 pm

Mandarin shum e sinqerte duket , esht person qe mundohet ti rrespektoj te gjithe , shum argetuse me pelqen humorin i saj , dhe mbi te gjitha esht shum intelegjente i ka postimet perfekt kisss per ty .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Fri Feb 26, 2010 10:47 pm

shum e kendshme dhe sjellshme mete gjith ta kan a me postu me te...komplimente veq keshtu vazhdoo....mpuqqq ylle...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Thu Apr 15, 2010 12:40 am_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Sat Apr 17, 2010 12:02 am

Madanira e kendshme si qdohere
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Fri Apr 23, 2010 2:39 am

ju flm qum qumn, kiss nga une
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Thu May 06, 2010 5:46 pm

Si shpirt osht


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për mandarina?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum