www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për mandarina?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Qka mendoni për mandarina?   Sat Dec 05, 2009 2:50 am

First topic message reminder :

Pra mendimet e juaj reth antaress mandarina...

Une mendoj se eshte e shoqerueshme sa te dush, e sjellshme, hajgaregjike, mendime t'mira....Po me pelqejn postimet e saja vertet...E pershendesss shummm njeher....Mpuq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Tue Nov 09, 2010 4:01 am

mandarina e shoqerueshme vjaz pa komplekse bash krralic
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Nov 10, 2010 7:05 pm

Qdo gje qe shendrit=mandarina
Qdo gje qe te ben me qesh =mandarina
Qdo gje qe te jep vullnet =mandarina
Qdo gje e bukur=mandarina
Qdo gje e embel =mandarina
Qdo gje qe rrotullohet rrej meje dhe jetes sime quhet MANDARINA ggagagahauhaushu
qika1 qika1 qika1 burri jem me i mir :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Nov 10, 2010 7:06 pm

CeLuShi shkruajti:
prit ta kshyri a osht Lola ktu pari ...jo ste koka hec tputhi oj mandarina shpejt se mpaska mor malli edhe pe shoo qe ste paskan puth moti hec mpuqq mpuqqqq mpuuuuqqq haha:D qysh tkam bre old shoqe a tu kan ofru hiq portokalla a hala jo ...garant je tum prit mu mu pjek gati jam uhauhauhauh haha:D:D te pershendes e thnx .D:D kiss

O kuku per ty breeeee knaqu edhe 24 or jet po ti fali e mas 24 oreve kam me t vraaaaaaaaaaaaaaaaaa .z. .z. .z. .z. .z. .z.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Nov 10, 2010 9:44 pm

lola shkruajti:
CeLuShi shkruajti:
prit ta kshyri a osht Lola ktu pari ...jo ste koka hec tputhi oj mandarina shpejt se mpaska mor malli edhe pe shoo qe ste paskan puth moti hec mpuqq mpuqqqq mpuuuuqqq haha:D qysh tkam bre old shoqe a tu kan ofru hiq portokalla a hala jo ...garant je tum prit mu mu pjek gati jam uhauhauhauh haha:D:D te pershendes e thnx .D:D kiss

O kuku per ty breeeee knaqu edhe 24 or jet po ti fali e mas 24 oreve kam me t vraaaaaaaaaaaaaaaaaa .z. .z. .z. .z. .z. .z.


oouu ouuu gadale loqk me kto alltija ami mu se nuk jan kto per ty hahahahah kan po don me vra kshtu ??? hmmm celushin ?? ani mshoja se rrugen shlir e kie ahhahahahah se ky um thojke niher moti mandarin -shkin hahhahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Nov 10, 2010 9:44 pm

e urt e but e amel e dashme e sjellshme e rumullakt kush mu kon ?!
patjeter kjo Mandarina :Pkisss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Nov 10, 2010 9:47 pm

hahahaha lina jo dhe bash e urt hahahha thnx qum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Nov 10, 2010 9:49 pm

ani de ti tash mos u qel :P hahah kuedi nashta tvin msit mos u kallxo :P:*
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Nov 10, 2010 9:58 pm

u kry linna hahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Sat Nov 13, 2010 8:41 pm

AAAAA........ e paska hek avatarin e famshem hauahuahuahauh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Sun Nov 14, 2010 2:19 am

mandarina shkruajti:
lola shkruajti:
CeLuShi shkruajti:
prit ta kshyri a osht Lola ktu pari ...jo ste koka hec tputhi oj mandarina shpejt se mpaska mor malli edhe pe shoo qe ste paskan puth moti hec mpuqq mpuqqqq mpuuuuqqq haha:D qysh tkam bre old shoqe a tu kan ofru hiq portokalla a hala jo ...garant je tum prit mu mu pjek gati jam uhauhauhauh haha:D:D te pershendes e thnx .D:D kiss

O kuku per ty breeeee knaqu edhe 24 or jet po ti fali e mas 24 oreve kam me t vraaaaaaaaaaaaaaaaaa .z. .z. .z. .z. .z. .z.


oouu ouuu gadale loqk me kto alltija ami mu se nuk jan kto per ty hahahahah kan po don me vra kshtu ??? hmmm celushin ?? ani mshoja se rrugen shlir e kie ahhahahahah se ky um thojke niher moti mandarin -shkin hahhahahha


ty tka thon shkinn a ,ooo kom me e vraaaaa hajdarin hauahuahu

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Mon Nov 22, 2010 9:44 pm

myyteee dreqin ...... se a pom dhimet ahahahahahh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Mon Nov 22, 2010 10:08 pm

jo tybe hiq veq a po m lejon ti huahuah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Mon Nov 22, 2010 10:59 pm

ooo myte bre dhe mos ta nin se esht ne numer te bollshem ky hhaghaghaghagh kat sillesh e sheh 1 celush ...krisjaa lola
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Tue Nov 23, 2010 12:58 am

gun1 gun1 gun1 gun1 celuuuuusshh ahahuhauahuh

e vrava loqk ket horr huahauah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Thu Dec 16, 2010 11:22 am

e pasni ba temen me gjak , deshta me fol diqka po hec e guxo se lola e paska kap ne dor e po ma tuf dhe mue

Mandarin e mir je kush ta ka inat i dalt zhuga ne shpin e mos paste me qka me kru

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Tue Jan 04, 2011 12:04 am

hahahahha fidani ....hajde thujeeee...qa pate me than hahaha

thnx thnx qum

p.s lola mir bane loqk , mission i kryer hahahhah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Sat Jan 29, 2011 4:26 am

Shpirti i loles osht kjo ,burri me i mir i jemi hauahuah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Sun Jan 30, 2011 8:34 am

lola shkruajti:
Shpirti i loles osht kjo ,burri me i mir i jemi hauahuah

ta ha synin e djatht mandarina tyy hahahah tkam gru per qefi bre haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Fri Jul 08, 2011 5:36 pm


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Sat Jul 09, 2011 9:51 pm

sdi shka me menu ma per kit dreq net menon lola

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Sun Jul 10, 2011 6:50 am

hahhahahh kosovalia hiq mos lodh kryt ti se e kam lolen qe o ka menon nat e dit per mu hahahah
lola llokume shum flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Oct 05, 2011 8:16 pm

mandarina osht si looqk bre ,E kom shum shum xhaaannn

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Sat Oct 15, 2011 7:17 pm

Cka me than per ket tkeqe bre.. haha haha haha hahaPelqej humorin e saj dhe menyren e komunikimit.. shum shum qik e mire kjo far manda :P haha


Kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Oct 19, 2011 3:18 am
Qe ma ke lon kartelen me e bo ket shoping te vockel te vockel ,minishoping :P
_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Oct 19, 2011 6:05 am

KaTiLe shkruajti:
Cka me than per ket tkeqe bre.. haha haha haha hahaPelqej humorin e saj dhe menyren e komunikimit.. shum shum qik e mire kjo far manda :P haha


Kiss

kissss back Katile flm shum luleperty tdua tdua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për mandarina?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum