www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Genta mohon lidhjen me Noizyn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Genta mohon lidhjen me Noizyn    Thu May 05, 2011 3:58 amEdhe pse mediat shqiptare kanë raportuar për një lidhje dashurie midis saj dhe reperit nga Shqipëria Noizy, këngëtarja Genta Ismaili nuk e ka në plan të merret me ato që shkruhen.

Ajo mohon një lidhje të mundshme, madje tregon edhe si me shaka edhe numrin e fëmijëve që do të ketë me Niozyn.

“Po do të bëjmë tetë ose dhjetë fëmijë bashkë me Noizyn”, ky ishte komenti i parë i këngëtares Genta Ismajli me qeshje, pas kërkimit të së vërtetës për lidhjen e mundshme të dashurisë ndërmjet saj dhe reperit nga Shqipëria.

Pas një interviste të dhënë për mediat shqiptare, këngëtari nga Shqipëria Noizy u raportua se ka deklaruar se është në lidhje dashurie me këngëtaren Genta Ismajli, por siç duket kjo ‘lidhje e dashurisë’ mund të ketë qenë vetëm një dëshirë e reperit, apo spekulim mediash.

“Nuk është e vërtet. Nuk kam lidhje dashurie me Noizyn”, ka deklaruar ajo për “InfoPress”, duke theksuar se i duket e paarsyeshme të merret më shumë me këtë çështje, pasi ka shumë gjëra më të vlefshme për të bërë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Genta mohon lidhjen me Noizyn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum