www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ryva vjen me “Hajde zemër”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ryva vjen me “Hajde zemër”    Wed Jun 29, 2011 9:24 pmMe gjithë faktin se ka kohë që nuk ka nxjerrë në treg një këngë të re, këngëtarja dhe aktorja Ryva Kajtazi duket të mos jetë larguar nga muzika. Ajo tashmë ka lansuar këngën dhe klipin e saj më të re të titulluar “Hajde zemër”.

“Tash sa kam lansuar këngën time më të re. Për këtë këngë kam bashkëpunuar me Don Arbas dhe Big Basta-n. Është hera e parë që kam bashkëpunuar me këta bashkëpunëtor por mund të them se jam ndarë e kënaqur me gjithçka. Kënga titullohet ‘Hajde zemër’ është një këngë me shumë ritëm e që përkon shumë me temperaturat e larta vendore”, ka thënë Ryva për “InfoPress”.

Këngëtarja ka premtuar se kjo nuk do të jetë e vetmja këngë për këtë verë.

“Shpresoj që shumë shpejt në shtator të dal edhe me një këngë, por kjo nuk është ende e sigurt nëse do të realizohet apo jo. Nuk varet vetëm nga unë, por edhe prej shumë faktorëve tjerë. E rëndësishme është që unë jam duke punuar maksimalisht”, ka thënë RyvaMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Ryva vjen me “Hajde zemër”    Thu Jun 30, 2011 11:29 pm

Ryva e bukur shum, kenga fantazi,klipi gjithashtu ok ama dqika umdoket se nuk i pershtatet kenges hiq sdi pse .....sdi se qka lypin kto persona me masken ftyres ne ket videoklip hahhaahh
mendimi im ke ky
p.s Arbasound Nr. 1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ryva vjen me “Hajde zemër”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum