www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gold AG këngë për policin Enver Zymberi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gold AG këngë për policin Enver Zymberi    Thu Jul 28, 2011 9:55 pmPas vdekjes së pjesëtarit të Policisë së Kosovës, Enver Zyberi, shumë këngëtarë kanë anuluar aktivitetet e tyre muzikore, në mënyrë që të solidarizohen me familjarët e të ndjerit.

Njëri nga reperët kosovar, Gold AG i ka kushtuar një këngë policitë Enver Zyberi i cili u vra dy ditë më parë në mbrojte të sundimit të ligjit në Kosovë.

Gold AG përmes kësaj kënge shpreh mllefin e shqiptarëve, duke i porositur ata që t’i ruajnë kufijtë e Kosovës.
Më poshtë sjellim këngën e Gold AG “Gjithmonë i gjallë Enver Zymberi”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gold AG këngë për policin Enver Zymberi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum