www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ish kryeministrin kroat e fusin në burgun e grave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
ErroR
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 444
Data regjis. : 03/12/2010
Location : N'Mal

MesazhTitulli: Ish kryeministrin kroat e fusin në burgun e grave   Sun Aug 14, 2011 7:23 amIsh kryeministrin kroat e fusin në burgun e graveIvo Sanader ish-kryeministri kroat i cili u arrestua me akuzën për korrupsion dhe gjendet në burgun e Remetinecit në Zagreb, ka kaluar në seksionin e grave të këtij burgu. Zyrtarisht bëhet e ditur se ai është dërguar aty për shkak të vështirësive që kishte për të përdorur banjën e meshkujve të cilat njihen si alla-turka.

Kjo pasi ka vrarë këmbën dhe kur kryen nevojat personale nuk mund të qëndrojë ulur. Ndërsa ato të grave janë të pajisura me tualet me ulëse.

Sipas rregullores vetëm ata persona që kanë probleme me sigurinë, transferohen në qelitë e femrave por kjo rregullore edhe mund të thyhet kur bëhet fjalë për një ish-kryeministër.

Sanader ka qenë për 6 vite kryeministër i Kroacisë nga 2003 në 2009, ndërsa pasi u arrestua në Austri , u ekstradua pasi kreu 220 ditë burg atje.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ish kryeministrin kroat e fusin në burgun e grave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum